o firmie

 

PDV MITAL TRADE  powstała w 2016 r.

Nasza firma zajmuje się wytwarzaniem spawanych konstrukcji stalowych. Oferujemy wykonanie konstrukcji dla przemysłu off-shore i subsea (elementów maszyn do wydobycia ropy z dna oceanów), przemysłu kolejowego jak również konstrukcje do maszyn budowlanych, elektrowni wodnych, wiatrowych, biogazowni, elementów konstrukcyjnych hal, oraz innych konstrukcji wg. zapotrzebowania naszych klientów.

Prowadzimy działalność produkcyjną w zakresie cięcia gazowego, plazmowego i laserowego blach oraz spawania i obróbki mechanicznej.

W ramach naszej działalności proponujemy Państwu współpracę w zakresie sprzedaży atestowanych wyrobów hutniczych pochodzących z hut polskich i zagranicznych.

Gwarantujemy wieloletnie doświadczenie w branży, pełną znajomością rynku wyrobów hutniczych oraz wysokie kwalifikacje kadry pracowniczej.

Kilkuletnia obecność na rynku pozwoliła nam pokazać się jako solidny partner. Dzięki wiedzy i umiejętnościom firma terminowo wywiązuje się z warunków podpisanych umów, rzetelnie i profesjonalnie podchodząc do każdego klienta.

Serdecznie zapraszamy do współpracy oraz do korzystania z naszych usług!

Nasze wartości:

-Systemowe podejscie. My budujemy prozore i przewidywalne procesy jak wewnątrz przedsiębiorstwa tak i z ej partnerami. Polegamy na zasadzie ciągłej doskonałości i przewidywalnej jakości.

-Rozwinięcie zespołu. My tworzymy umowy dla profesjonalnego zespołu, który odpowiedzialno zapewnia jakościowy serwis na wszystkich poziomach przedsiębiorstwa.

-Innowacyjność. My szukamy nowe możliwości dla rozwinięcia na podstawie projektów wyrobów stalowych, które będą zgodne z najlepszymy światowymi standarami.

Nasza strategia rozwoju: